Privé Boottocht Zuidelijke Riviera
Stap aan boord van onze snelle en luxe speedboot voor een onvergetelijke dag op het kristalheldere water van de Ionische Zee. Onze tour begint met een opwindende rit naar de vier pittoreske Ksamil-eilanden. Hier heb je de kans om te snorkelen, zwemmen en de ongerepte stranden te verkennen. Vervolg de tocht richting Tongo, waar we langs spectaculaire kustlijnen en verborgen grotten varen. Maak prachtige foto’s van de adembenemende uitzichten en geniet van de rust en schoonheid van deze afgelegen plek. Daarna gaan we verder naar Ftelea, een afgelegen paradijsje waar je kunt ontspannen op de witte zandstranden of opnieuw kunt snorkelen in het turquoise water. Onze ervaren kapitein zorgt voor een veilige en plezierige reis, met interessante informatie over de geschiedenis en het mariene leven van de regio. Deze speedboottocht is perfect voor avonturiers en natuurliefhebbers die het beste van de Albanese kust willen ontdekken. Boek vandaag nog en beleef een dag vol zon, zee en avontuur die je nooit zult vergeten!
Programma
Wat te verwachten
Tijdens deze vaar je langs de vier eilanden van Ksamil:
- Ishulli i Ksamilit (Grote eiland)
- Ishulli i Tretë (Derde eiland)
- Ishulli i Vogël (Kleine eiland)
- Ishulli i Katërt (Vierde eiland)
Daarnaast worden onderstaande plaatsen bezocht:
- Shkembi i keq (de Slechte Rots),
- Pema e Thate (De uitgedroogde boom);
- Ali Pascha’s kasteel,
- De Mossel farm,
- De Blue Baai,
- Ftelea baai,
- Tongo island
- Pool baai
Route & Stops
We varen langs de Ksamil eilanden. Als eerst stoppen wij bij ‘Shkembi i keq’ om te zwemmen. We vervolgend de route langs Pema e Thate en Ali Pascha’s kasteel. Hier maken we een stop. Vervolgens varen we langs de mosselfarms en varen door naar de Blue Baai. Ook hier stoppen we om te zwemmen en te snorkelen.
Bij de volgende stop, Ftelea baai, nemen we meer de tijd. Hier gaan we ook lunchen. We bereiden een BBQ voor met vers vis, kip en groeten, terwijl jullie uitrusten aan het strand.
Onze volgende bestemming zijn Tongo eilands en stranden, aan de grens met Griekenland.
Onderweg terug stoppen we bij Pool baai of Tongo eiland.
De stops zijn:
- Shkembi i keq (zwemstop)
- Ali Pascha’s kasteel, (stop)
- De Blue Baai (zwem-en snorkelstop)
- Ftelea baai (zwem-en bbqstop)
- Tongo island / Pool baai (zwemstop)
Boeken
Het spijt ons, deze tour is momenteel niet beschikbaar om te boeken
Hierbij een illustratie van de tour genummerd in dagen. De nummers vertellen op welke dag volgens de tour een plaats bezocht wordt
Het spijt ons, er zijn nog geen beoordelingen voor deze tour.
![Saranda-Pulbardha-beach Saranda-Pulbardha-beach](https://travellingalbania.com/wp-content/uploads/2021/01/Saranda-Pulbardha-beach-2-400x300.jpg)
Albanië is een land dat verrast in alle opzichten. Allereerst komt de schoonheid van de natuur, de ongereptheid, de snelle afwisseling van landschap van hoge bergen naar lage heldere stranden. De Albanezen zijn gastvrij, toegankelijk en behulpzaam.