Ervaar een van de meest indrukwekkende outdoor avonturen in Albanië met canyoning in de Osumi Kloof. Deze actieve dagtocht voert je door de Osum‑rivier, over rotsformaties, langs watervallen en door natuurlijke poelen terwijl je loopt, klautert en af en toe optioneel springt onder begeleiding van professionele gidsen. De canyoning Osumi Kloof is perfect voor reizigers die actie en natuur willen combineren en een unieke kijk willen krijgen op één van de mooiste natuurgebieden van Albanië. De tocht is toegankelijk voor iedereen met een normale conditie en biedt onvergetelijke natuurlandschappen, helder water en spannende momenten.
Programma
Ontvangst en briefing
Je ontmoet de gids om 09:00 uur in Berat. Vanaf daar rijd je met een minibus in ongeveer anderhalf uur naar het startpunt van de canyoning. Onderweg vertelt de gids meer over de omgeving en de geologie van de Osumi Kloof. Na aankomst ontvang je je uitrusting en volgt een duidelijke veiligheidsinstructie.
Canyoning in de Osumi Kloof
De canyoningtocht duurt ongeveer twee uur. Je loopt door het heldere water van de Osum-rivier, klautert over rotsen en passeert natuurlijke poelen, rotsbogen en kleine watervallen. Op sommige plekken zijn optionele sprongen mogelijk. Alles gebeurt onder begeleiding van gecertificeerde gidsen. Het terrein is afwisselend en uitdagend, maar toegankelijk voor iedereen met een normale conditie.
Lunch en terugkeer
Na afloop kun je je omkleden. Kies je voor het uitgebreide pakket, dan geniet je van een traditionele lunch met lokale gerechten in Skrapar. Daarna rijd je terug naar Berat, waar je rond 15:00 uur aankomt.
Tourinformatie
Duur
Ongeveer 5 tot 6 uur
Locatie
Osumi Kloof, vertrek vanuit Berat
Begeleiding
Gecertificeerde, ervaren gidsen
Niveau
Gemiddeld – geschikt voor wie comfortabel is met wandelen door water en ongelijk terrein
Seizoen
Dagelijks beschikbaar van 1 juli tot en met 1 november (alleen bij laag water)
Leeftijd
Aanbevolen vanaf 12 jaar
Voorbereiding
- Kleding die nat mag worden
- Waterschoenen of stevige sandalen
- Zonnebrandcrème
- Handdoek en droge kleding voor na afloop
- Kleine rugzak
- Waterfles
- Eventueel een waterdichte telefoonhoes of camera
Boeken
We are sorry, this tour is not available to book at the moment
You must enter a tour map code in the appropriate field when editing your tour in order for it to be displayed here
Pakket Inhoud
Inclusief:
✅ Canyoningtocht door de Osumi Kloof
✅ Gidsen en begeleiding
✅ Canyoninguistruiting (helm, reddingsvest etc.)
✅ Eventuele lunch bij pakket met lunch
✅ Transfer van en naar startpunt (bij lunchpakketoptie)
Exclusief:
❌ Persoonlijke uitgaven
❌ Drankjes naast inbegrepen water
❌ Optionele foto’s of video’s
Boekingsinformatie
• Beschikbaar van 1 juli tot en met 1 november
• Dagelijks te boeken tijdens het seizoen
• Twee pakketten beschikbaar: standaard canyoning of canyoning met transfer en lunch
Boek de tour
Je kunt de tour boeken als losse excursie of als onderdeel van een complete rondreis.
Reis je met een grotere groep of heb je speciale wensen? Vraag dan vrijblijvend een offerte aan.
Na je boeking
Na het boeken ontvang je direct een bevestiging met een unieke vouchercode.
De definitieve voucher met alle praktische informatie ontvang je 48 uur voor vertrek.
Kosten
Per boeking rekenen wij 9 euro boekingskosten.
Annuleringsvoorwaarden
Annuleren kan kosteloos tot 48 uur voor vertrek. Je ontvangt dan het volledige bedrag terug, minus de boekingskosten van 9 euro per boeking.
Bij annulering binnen 48 uur voor vertrek is geen restitutie mogelijk.
Als de excursie niet doorgaat vanwege het weer, ontvang je het volledige bedrag terug, minus de boekingskosten.
We are sorry, there are no reviews yet for this tour.

Berat staat bekend als de ‘stad met duizend vensters’ en is dankzij de indrukwekkende Ottomaanse ‘wildgroei’ aan weerszijden van de Osumi-rivier een belangrijke ster op de Albanese reisscene geworden.






